SIA “PROF ROSTULS” – LATVIJAS TIRGŪ KOPŠ 2005. GADA!

Mēs piedāvājam iegādāties kvalitatīvas profesionālās virtuves, aukstuma un pārstrādes iekārtas ēdināšanas uzņēmumiem un ražotājiem.

Kāpēc Jums ir jāizvēlās mūsu uzņemumu?

Mūsu komandai ir vairāk nekā 10 gadu veiksmīga pieredze tirgū. Šajā laikā par mūsu klientiem ir kļuvuši daudzi uzņēmumi. Uzstādītas iekārtas kvalitatīvi pilda savas funkcijas skolu ēdnīcās, kafejnīcās, bāros, restorānos, viesnīcās, bērnudārzos, slimnīcās, lielveikalos un pārtikas ražotnēs.

Mēs piedāvājam plašu iekārtu izvēli, no labakiem ražotājiem, kvalitatīvas preces un draudzīgas cenas! Kompānijai “Prof Rostuls” ir veiksmīga sadarbība ar vairākiem piegādātājiem no visas pasaules, ilgtermiņa pieredze un lieliska loģistika.

Spējam organizēt projektēšanu un tehniskās konsultācijas, jo mūsu komandā strāda kvalificēti un sertificēti inženieri un tehniskie darbinieki. Veicam iekārtu piegādi, uzstādīšanu, montāžu un servisa apkalpošanu jebkurā vietā Latvijā.

Uzņēmuma attīstība un kvalitatīvi organizēts menedžeru darbs, ļauj mums piedāvāt Jums labākās cenas iekārtām. Turklāt, mūsu klientus vienmēr sagaida dažādas patīkamas atlaides, individuāla pieiēja un ikmēneša akcijas piedāvājumi.

 Vienmēr nākam priekšā, lai apmierinātu klientu un  piedāvājam iespēju iegādāties iekārtas uz nomaksu.

 Mēs piedāvājam arī sarežģītus tehnoloģiskus risinājumus produktu saldēšanai, žāvēšanai un uzglabāšanai dažādos liela mēroga uzņēmumos. Mūsu klientu vidū ir vairāki zivju un gaļas pārstrādes uzņēmumi Latvijā un Krievijā.

Mūsu priekšrocības

  • Iekārtu tiešās piegādes no vadošajiem ražotājiem. Ātri piegādes termiņi.
  • Ekskluzīvas partneru tiesības ar ražotājiem, piemēram: Venix (Itālija), Pigo (Itālija), ZANOLLI (Itālija), Amika (Itālija), Prommash (Krievija).

  • Nodrošinām iekārtu piegādi uz jebkuru vietu Latvijā.

  • Mēs nodrošinām garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

  • Plaša iekārtu izvele noliktavā un izstāžu zalē. Jums nav jāgaida ilgi, jo vairākas iekārtas vienmēr ir noliktavā.

  • Mēs sniegsim atbalstu projektu izstrādāšanā.

  • Mūsu uzņēmuma augsti kvalificētu darbinieku komanda palīdzēs Jums atrast labākus risinājumus.

Netērējiet savu laiku – sazināties ar mums!